{WEDDINGS} Peony Lumin Green minialbum


Minialbum na přání nevěsty v barvě světlounké zelené v odstínech Luminous Green s troškou Sage.Velikost desek je 15 x 20 cm, ocelově stříbrné kování (otevírací knihařské kroužky a rohy).


Na přední stranu desek si nevěsta přála kartonový nápis "Two Become One" (Scrapiniec.pl), který jsem nastínovala Distress inkousty Shabby Shutters a Bundled Sage, poté celý natřela krakelovacím médiem Crackled Accents (vše od Ranger Inks).


Celou knihu zdobí ručně tištěná filigránová razítka (Bundled Sage).
Dále jsem přední stranu ozdobila ručně tvarovanými a barvenými květinkami a lístky,
a také velký zelenkavý organzový květ, jehož střed zdobí perlový scrap-hřebíček a zelené mikrokuličky.Papír na deskách jsem nastříkala postupně světle zelenkavým a stříbrným sprejem vlastní výroby, 
čímž na papírech vznikl neopakovatelný kapičkový vzor.


K albu chtěla nevěsta i ozdobný label na kroužek se jmény a datem svatby,i pevnou kartonovou ozdobnou krabici s ručně tištěným hedvábným papírem uvnitř - ideální k uskladnění alba.

Album je možné vyrobit ve všech dostupných velikostech (AL, AM i AS), stejně tak je možné vyrobit i kompletní svatební papeterii,  galanterní i bižuterní část.


Jak se vám líbí?
Plánujete svatbu také v jemných odstínech zelené? Napište mi do komentářů, moc ráda je čtu  ;)Přeji krásný slunečný denKomentáře

OBLÍBENÉ PŘÍSPĚVKY